Skip to main content
 
17.bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

17.bölüm

17.bölüm

17.bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Ömer yol ayrımında; Ayşe mi Begüm mü?
Ömer yol ayrımında; Ayşe mi Begüm mü?

Ömer yol ayrımında; Ayşe mi Begüm mü?

Kanal D’nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Zoraki Koca”nın bu bölümünde; Ayşe, Tarık, Ömer, Begüm, Yaşar ve Taner, Begüm’lerin çiftliğinde sürpriz bir şekilde bir araya geliyor. Bu buluşmada tüm kozlar paylaşılıyor ve Ömer de önemli bir yol ayrımına geliyor.

Ömer’in şoförlük yaptığı takside, yolları yine kesişen Ayşe ve Ömer’i macera dolu bir gece beklemektedir. Ömer’e rastlayan Ayşe’nin peşini talihsizlikler bırakmaz. İş görüşmesine gidemez, geceyi de karakolda geçirirler. Ertesi gün onları karakoldan avukat Tarık’ın kurtarması ise yeni gerginliklerin ilk işareti olur.

Bu arada Ömer ve Ayşe’nin evli olduğunu, Özlem ile yeni mahallelerinde Ömer’e hayran olan küçük Ayşe de öğrenir. Küçük Ayşe, öğrendiklerini kimlere söyleyecek? Recep, Sevim’i düğün yaparak evlenmeye ikna etmeye çalışırken, Saadet de Kemal’den boşanmaya karar verir. Kemal ise planlarını büyük bir titizlikle uygulamaktadır. Kemal, Ayşe’nin karşısına birini çıkarmayı planlamaktadır. Bu adam kimdir ve Kemal niye onu Ayşe’nin karşısına çıkaracaktır?

Recep’i düğün öncesi çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Onu çok etkileyecek bu sürpriz nedir? Begüm’lerin çiftliğinde bir araya gelen gençler arasında kozlar nasıl paylaşılacak? Ömer bu kez cesur olabilecek mi? Tüm bu sorular dizinin bu akşamki bölümünde yanıt buluyor. Sakın kaçırmayın!

18.09.2009 Cuma 16:14   (Güncellendi: )
2. Bölüm
5. Bölüm
11. Bölüm
13.bölüm
4. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
12.bölüm
15.bölüm
2. Bölüm
5. Bölüm
11. Bölüm
13.bölüm
4. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
12.bölüm
15.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar