Skip to main content
 
24.bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

24.bölüm

24.bölüm

24.bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Ömer’e kurulan tuzak çözülüyor
Ömer’e kurulan tuzak çözülüyor

Ömer’e kurulan tuzak çözülüyor

Kanal D’nin, başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç, Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştıkları sevilen dizisi “Zoraki Koca”nın bu bölümünde; Ayşe ile Ömer’i ayıran tuzak çözülüyor. Ama Ömer, Ayşe’nin kendisine itimat etmemesine çok kırıyor ve onu asla affetmeyeceğini söylüyor.

Ayşe ve arkadaşları, Ebru ve Ömer’i o halde görünce derhal orayı terk ederler. Ayşe şaşkın bir halde Taner’lere giderken, “bu işte bir iş” olduğunu düşünen Bengisu, Ömer’in yanında kalır. Bengisu birilerinin Ayşe ile Ömer’in arasını bozmak için çaba sarf ettiğini tahmin etmektedir. Bu konuda iz sürmeye başlar. Ömer ise Ayşe’nin kendisinden şüphe etmesine çok bozulmuş, ona kırılmıştır. Ancak her ikisi de ailelerine bir hayal kırıklığı daha yaşatmamak için ayrılmak istememezler ve evliliklerini onların yanında “zoraki” bir mutlulukla sürdürürler.

Begüm ve Tarık bir dargın bir barışık gördükleri Ayşe ve Ömer arasında ne olduğunu anlamak için iki sevgili pozunda onlara ziyarete giderler. Karı-kocayı gayet mutlu görünce de akılları iyice karışır.  Kemal, su gibi para harcamaya devam etmektedir. Bu arada Saadet de Kemal’in iflas edip etmediğini anlamak için müthiş bir plan yapar. Yaşar ve Taner’e kendini kaçırtarak Kemal’den fidye isteyecektir. Bengisu, bilgisayar kurdu arkadaşlarıyla Ebru’nun gerçek bir iş kadını olmadığını ve kiralanmış bir oyuncu olduğunu çözer.

Saadet’in kaçırılması üzerine tüm aile kenetlenir ve inanılmaz komik saatler yaşanmaya başlar. Acaba Saadet fidye hamlesiyle Kemal’in iflas oyununu çözebilecek mi? Ömer’den şüphelenen Ayşe, kocasının masumiyetine inanacak mı? Ömer, kendine güvenmeyen karısını affedecek mi?  Begüm, Tarık ve Nazif üçlüsünün oyunları ortaya çıkacak mı?

18.09.2009 Cuma 16:14   (Güncellendi: )
2. Bölüm
5. Bölüm
11. Bölüm
13.bölüm
4. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
12.bölüm
15.bölüm
2. Bölüm
5. Bölüm
11. Bölüm
13.bölüm
4. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
12.bölüm
15.bölüm
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar