Aşkın 5 Hali

Aşkın 5 Hali filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Aşkın 5 Hali oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part izleyebilirsiniz.

Hande, iş hayatında yakaladığı başarıyı aşk hayatında yakalayamamış ve bundan dolayı gerek ailesi gerekse çevresi tarafından baskı görmektedir.

Gördüğü baskıdan rahatsız olan Hande, yakın arkadaşı Korhan'a bu konuyla ilgili sürekli dert yanmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken Hande’nin annesi boş durmaz ve kızına uygun birini arar. Baskılardan bunalan Hande annesi ile bir anlaşma yapar ve annesinin önerdiği beş kişi ile görüşüp değerlendirmeyi kabul eder. Korhan’ın yardımı ile randevularına giden Hande garip olaylarla karşı karşıya kalır ve işler çok değişik bir hal alır. Peki her şey  annesinin istediği gibi yolunda  gidecek midir?

Yönetmen                   : Özer Kızıltan

Türü                            : Romantik komedi

Yapım yılı                   : 2016

Oyuncular                   : Sedef Avcı( Hande), Çağdaş Onur Öztürk( Korhan), Perihan Savaş (Nevin), Murat Karasu( Semih), Hakan Ummak ( Buray), Kaan Turgut ( İsmet), Tuna Kırlı ( Emrah), Bülent Alkış( Aykut), Zümre Ertürk( Duygu)

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.