Boşu Bir Yerde

Boşu Bir Yerde filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Boşu Bir Yerde oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part izleyebilirsiniz.

Edebiyat mezunu ve işsiz olan Ahmet, kuzeni Nuri ve dostum dediği Erkan’la aynı evde yaşamaktadır.

Parasal sıkıntıları yüzünden iki yakaları bir araya gelmeyen bu üç adam, oturdukları evin kirasını altı aydır veremediklerinden sokakta kalmaları an meselesidir. Hemen para arayışı içine giren üç kafadar ilk iş olarak sağdan soldan borç bulmaya çalışır. Bu sırada Ahmet, bir gazetenin düzenlediği “Vatan-Millet-Sakarya” konulu şiir yarışmasına kendi şiiriyle katılıp, büyük ödül olan parayı kazanmayı çözüm olarak bulur. Ne var ki yarışma sadece çocuklar arasındadır. Nuri, ev kirasını denkleştirmek için zengin ve sakin bir tip olan Ercü’den para ister. Ercü, Nuri’ye para vermek istemediğinden yalan söyleyerek Nuri’yi atlatır. Ancak bu yalanı da kısa sürede ortaya çıkar.  Ahmet, yarışmaya katılmak için küçük Gudbettin’i bulurken; Erkan ve Nuri de Ercü’den para koparmak üzere “karanlık ve gizemli” bir tip olan Hacı Güdük’ten yardım ister.  İşler içinden çıkılmaz bir hal alır ve hiçbirinin umduğu gibi gitmez.

Yönetmen       : Kemal Uzun              

Oyuncular       :  Ünal Yeter, Zeynep Kankonde, Ferit Kaya, Barış Küçükgüler, Beren Gökyıldız, Nebil Sayın, Mehmet Şeker, Rıdvan Çelik, Merve Hazer

Yapım Yılı       : 2016                          

Tür                  : Komedi

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.