Burada mısın?

Orjinal adı ARE YOU HERE olan Burada mısın? filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Burada mısın? oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Televizyon dünyasında son yılların fenomeni olan Mad Men dizisinin yaratıcısı ve senaristi Matthew Weiner’ın yazıp yöneteceği film “Due Date-Git Başımdan” tarzı bir komedi.

Yerel bir televizyonda hava durumu sunuculuğu yapan, müzmin bekar, çapkınlıkta sınır tanımayan Dallas (Wilson) ile hep çocuk kalmış arkadaşı Ben (Galifianakis) beraber yolculuğa çıkarlar. Ben’in babası vefat etmiştir ve cenazeye katılacaklardır. Ben, babasının ona müthiş bir servet bıraktığı haberiyle şok olur. Arkadaşı Dallas, Ben’in bu ani zenginliğiyle şaşkına dönmüşken, bir de yaşlı adamın kendinden hayli ufak, genç ve güzel dul eşi Angela’yla tanışınca bir şaşkınlık daha yaşar.

Filmin başrollerinde sevilen 2 komedyen var: Due Date ve Hangover’larda oynayan Zach Galifianakis ve son Woody Allen filmiyle tekrar gündeme gelen, Wedding Crashers filminden de hatırlayacağınız Owen Wilson.

YÖNETMEN: MATTHEW WEINER (Mad Men dizisinin yaratıcısı)

OYUNCULAR: OWEN WILSON (Grand Budapest Hotel, Midnight In Paris), ZACH GALIFIANAKIS  (Birdman, Hangover Serisi),

AMY POEHLER (TV Series Parks & Recreation)

FİRMA: LIONSGATE, ABD 2014

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.