Göz

Orjinal adı OCULUS olan Göz filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Göz oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

10 yıl önce Russell ailesi çok büyük bir trajedi yaşar. Ailesinin vahşice öldürülmesine tanık olan ve bununla alakalı suçlanan Tim ve kardeşi Kaylie'nin yaşamı tamamen değişir.

10 yıl sonra cezasını tamamlayıp hapishaneden çıkan Tim hayatını devam ettirmeye çalışsa da, Kaylie o gecede yaşananları bir türlü geride bırakamamaktadır. Bir yandan olayın iç yüzünü öğrenmek bir yandan da kardeşini hüküm giymiş olduğu bu suçtan aklamak istemektedir. Kaylie'ye göre ailesini öldüren şey evlerindeki antik aynada gördüğü kötü ruhlu doğaüstü bir varlıktır. Olayı çözmek için önce aynanın peşine düşen Kaylie bir süre sonra, aynanın geçmiş sahiplerinin de benzer şekilde ölmüş olduklarını öğrenir. Tüm bunların içinde iki kardeş bir yandan doğaüstü bu varlıkla uğraşırken diğer yandan da korkutucu halüsinasyonlara maruz kalırlar.

YÖNETMEN: MIKE FLANAGAN (Absentia)

OYUNCU: RORY COCHRANE (Argo, Public Enemies), KATEE SACKHOFF (TV Series Longmire), KAREN GILLAN (TV Series Doctor Who),

BRENTON THWAITES

FİRMA: FOCUS, ABD 2013

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.