Kaçış Yok

Orjinal adı INESCAPABLE olan Kaçış Yok filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Kaçış Yok oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Film, Orta Doğu’nun kaotik ortamında, umutsuzca kızını arayan bir babanın öyküsünü bizlere taşıyor…

Bilgisayar programcısı olan Adib Al Kareem (Alexander Siddig) 25 yıl önce İsrail ajanı olmakla suçlandığı memleketi Suriye’den kaçıp, Toronto’ya yerleşmiştir. Evlenmiş 2 kızı olmuştur. Küçük kızı Muna Orta Doğu’ya seyahati sırasında babası ve Suriye’deki akrabaları hakkında bilgi sahibi olmak ister. Ancak Adib, kızının Damascus’ta kaybolduğu haberini alır. Adib, ailesine geçmişinden hiç bahsetmemiştir. Ancak Suriye Gizli Servisi Muna’nın kimliğini öğrenirse, kızının hayatının tehlikeye gireceğinden emindir. Adib derhal Ürdün’e gider ve eski aşkı Fatima’dan kendisine kızını bulmasında yardım etmesini ister.

YÖNETMEN: RUBA NADDA (October Gale, Cairo Time)

OYUNCU: ALEXANDER SIDDIG (TV Series Da Vinci’s Demons, Clash Of The Titans), JOSHUA JACKSON (TV Series Fringe), MARISA TOMEI (Parental Guidance)

FİRMA: MYRIAD, KANADA-GÜNEY AFRİKA 2012

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.