Öğlen Eğlencesi

Orjinal adı AFTERNOON DELIGHT olan Öğlen Eğlencesi filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Öğlen Eğlencesi oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

BAZI İNSANLAR İÇİN HAYAT SIRADAN KALMALIDIR…

Müzmin bir ev hanımı olan Rachel (Kathryn Hahn) kocası Jeff’le (Josh Radnor) birlikte hayatlarına biraz “eğlence” katmak için bir striptiz kulübüne gider. Ancak kendisini masumiyet ve seksiliği geri çevrilemez bir paket içerisinde sunan genç striptizci McKenna’dan (Juno Temple) etkilenmiş bulur.

İkisi arasında bir arkaşalık başlar. Rachel, McKenna’yı sadece iyi bir dansçı olduğunu değil, aynı zamanda ‘ful servisli bir seks işçisi’ olup olmadığını görmek için hayatına alır. Rachel, çevresinden McKenna’yla ilgili sorular almaya başlayınca arkadaşlarından ve evliliğinden olur. Bir çıkış yolu bulmalıdır, aksi takdirde kocasını ve sahip olduklarını sonsuza dek kaybedecektir.

YÖNETMEN: JILL SOLOWAY

OYUNCU: KATHRYN HAHN (Secret Life Of Walter Mitty), JUNO TEMPLE (Dark Knight Rises, Atonement), JANE LYNCH (TV Series Glee),

JOSH RADNOR (TV Series How I Met Your Mother)

FİRMA: PREMIERE, ABD 2013

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.