Suç Zinciri

Orjinal adı ELECTRIC SLIDE olan Suç Zinciri filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Suç Zinciri oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Film, 1980’lerde yaşamış dekoratif bir mobilya dükkânı olan, Hollywood ünlülerine hitap eden ve elit bir hayat yaşayan Eddie Dodsen’ın gerçek hayat hikâyesini anlatmaktadır.

Bir gün Eddie, Jenny ile tanışır. Jenny diğerleri gibi Eddie ile ilgilenmemektedir. Bu durumu değiştirmek ve Jenny’yi etkilemek için Eddie bir banka soymaya karar verir. Aylar sonra, Eddie ve Jenny Los Angeles’da toplam 70 banka soymuş olurlar.

FBI soyguncuların peşindedir. Soyulan bankalarla yapılan sorgularda Eddie’den beyefendi ve film yıldızına benzeyen bir soyguncu olarak bahsedilmektedir. Bu soygunlar sonsuza dek sürmez, FBI ve soygun mağdurları Eddie ve Jenny’nin izini sürmeye devam etmektedir…

YÖNETMEN: TRISTAN PATTERSON

OYUNCU: JIM STURGES (Eliza Graves, La Migliore Offerta), ISABEL LUCAS (The Water Diviner, Immortals), PATRICIA ARQUETTE (TV Series Medium)

CHRISTOPHER LAMBERT (The Foreigner, Ghost Rider 2), CHLOE SEVIGNY (TV Series American Horror Story)

FİRMA: MYRIAD, ABD 2013

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.