Kırık Hayatlar 20. Bölüm

17 Eylül 2021

Kırık Hayatlar 20. Bölümde, Çınar ile Deniz’in sürpriz haberi, Kocabey konağına bomba gibi düşer.

Başta Ahu ve Esin olmak üzere herkes şoktadır. Çınar ile Deniz, izin isteyip hastaneye geçerken, bunu fırsat bilen Ahu, hemen Fehmi’nin kararını sorgulamaya başlar. Bu kız kimin nesidir, ailelerine göre bir kişi midir? Fehmi; Ahu’nun itirazlarını usturuplu şekilde yanıtlayıp, onu susturur. Ama Ahu da Esin de Fehmi’nin verdiği bu karardan mutsuzdur. İkisi de bu evliliği durdurmaya kararlıdır.

Bu sırada Şevki, hastaneye gelen sürpriz ziyaretçiden ötürü şaşkına döner. Uzun süredir küs olduğu kardeşi Cavidan, Aysel’i ziyarete gelmiştir. Şevki bu durumdan hiç memnun değil, Cavidan ise kardeşiyle arasını düzeltmeye kararlıdır. Çınar, Deniz’e hastanede eşlik eder. Deniz, önce Öykü’yü bir köşeye çekip, evlilik haberini verir. Öykü, hem şaşkın, hem ablası adına sevinçlidir.

Şimdi sıra, bu kararı anne ve babasıyla paylaşmaya gelmiştir. Ahu ise şoföründen, Aysel’in ameliyattan çıktığı haberini öğrenir. Bunu duyunca hemen hastaneye gitmeye karar verir: bu evlilik meselesini kökten çözecektir ama ablasıyla olan konuşması hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanır.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.