Kırık Hayatlar 24. Bölüm

28 Eylül 2021

Kırık Hayatlar 24. Bölümde Deniz, Ahu ile Aysel’in tartışmalarında geçen ‘Kızım’ kelimesini duyar ve gerçekleri sorgulamaya başlar.

Ahu ve Aysel bir yalanla olayı toparlamaya çalışır. Jale ise sofrada Fehmi beyi, Leyla’nın ölen kocası ve ailenin sırlarıyla ilgili sıkıştırmaya başlar. Fehmi bu durumdan son derece rahatsız olur. Fehmi, Deniz ve Çınar’ın yavaş yavaş evliliğe ısındıklarını fark edip, memnun olur. İkisi birbirleriyle iyice yakınlaşmaya başlar.

Nuran ve Tekin, tekrar Kocabey’lere yanaşmanın yollarını ararlar. Nuran, kavgaları sonrası, Ahu’nun gönlünü almaya çalışırken, Ahu da kızı Esin’i, Özgür’le yakınlaştırmanın yollarını arar. Ancak Tekin bir telefonla, tamamen Kocabey’lerle iş bağlantılarının koptuğunu öğrenince, Serdar bu olaya haddinden fazla tepki verir. Aşk acısını, işe karıştırıp, Çınar’ın karşısına çıkarak, hesap sorar.

Deniz, stüdyo işlerinin kötü gittiği an, büyük firmadan sürpriz bir teklif alır. Ancak bu teklifin, Çınar bağlantılı olduğunu öğrendiği an, ikilinin ilişkileri bozulur.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.