167.Bölüm

4 Kasım 2010

Ferhunde’ye uzun zaman önce kapatılan kapı, Ali Rıza Bey’in isteğiyle aralanıyor. Mutlu olmak için tutunduğu her dalı kırılan Leyla, kızı Ahu’yu dünyaya getirmiştir. Ancak şimdi kendini her şeye yabancı ve hayallerinden çok uzakta hissetmektedir. Leyla’nın bozulan psikolojisinin farkında olan Fikret ise, şefkatle ona destek olmaya çalışmaktadır.
Tahsin’le birlikte İstanbul’a dönen Hayriye Hanım, doğrudan hastaneye Leyla’nın yanına gider. Yıllar sonra yine baba evinde, babasının yanında kalmaya devam eden Necla ise, hayatının muhasebesini yaptığı anda, Ali’nin dile getireceği gerçeklerle sarsılır. Necla bir kez daha hayatına yön vereceği bir eşiktedir.
Sevinci ve hüznü bir arada yaşayan Tekin Ailesi’nin kapısında hiç beklenmedik biri vardır. Ferhunde’ye uzun zaman önce kapatılan bu kapı, Ali Rıza Bey’in isteğiyle aralanır.
Ayrılık kararından sonra, Fikret’in zor döneminde yanında olan Tahsin yeniden umutlanmıştır. Ancak Cevriye Hanım’ın başlattığı rüzgar, Tahsin’le Fikret’in arasındaki mesafeyi büyütüp, umutları söndürecektir.
Kaçış planını bir süreliğine ertelenmek zorunda kalan Oğuz, tüm geçmişine sırtını dönmek üzeredir. Leyla ise yenildiğini düşündüğü hayat mücadelesinde, hayatına girdiği günden beri kendisini oradan oraya savuran Oğuz’la vedalaşacaktır.

 

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.