168.Bölüm

11 Kasım 2010

Şevket’in suçsuz olduğunu öğrendiğinden beri umutları tazelenen Ali Rıza Bey, onun eve döneceği günü sabırla bekliyor.
Veda mektubu, Leyla’nın hayata tutunabilmek için Oğuz’a uzattığı elin tamamen boş kaldığını anlatmaktadır. Leyla, yaşadıklarının yorgunluğuyla, tek başına yeni bir mücadeleye hazırlanacak gücü kendinde bulamazken, gelecekte kızına cevabını veremeyeceği soruların ağırlığıyla ezilmektedir. Maddi sıkıntılarla boğuşan Ferhunde duruma geçici çözümler bulmak için harekete geçer. Şevket’in suçsuz olduğunu öğrendiğinden beri umutları tazelenen Ali Rıza Bey, onun eve döneceği günü sabırla beklerken, Mithat Kara’nın sürprizi, art arda yaşanan sıkıntılara kısa bir mola olur.  
Evliliğine dair tüm umutlarını kaybeden Ali’nin vedalaşmak üzere olduğunu anlayan Necla, geçmişle gelecek arasındaki çizgide son bir şans aramaktadır.
Kendisini özgürlüğe kavuşturacak haberin gecikmesi Şevket’i umutsuzluğa sürüklerken, Serhat adaletin yerini bulması için geride bırakılan izleri takip etmeyi sürdürür.
Serhat düğümü çözecek noktaya adım adım yaklaşmakta, Oğuz’un etrafındaki çember giderek daralmaktadır. Oğuz’un karanlık yolculuğu, yine bir karanlıkta son bulurken, Tekin ailesinin yüreğine yine bir ateş düşer. 

BÖLÜMLER

FRAGMANLAR

KANAL D © 2020. Her Hakkı Saklıdır.