X
X

Ana Cadde

Orjinal adı MAIN STREET olan Ana Cadde filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde!Ana Cadde oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Küçük bir köy kasabasında ekonomik durum kötüye gitmektedir. Kasabanın gençleri ise büyük şehirlere göç etmeye başlamıştır.

Yaşlı Georgiana Carr da büyük bir mirasçı olmasına rağmen komşuları gibi finansal problemler yaşamaktadır ve bütün hayatı boyunca yaşadığı evini satılığa çıkarır. Kasaba dışından gelen Mr. Gus Leroy, Georgiana’nın evlerinden birini alıp yeni bir iş girişiminde bulunmayı teklif eder. Bu yeni teklif bütün kasaba halkında yeni bir heyecan yaratır fakat zaman geçtikçe Leroy tüm kasabanın kişisel ve profesyonel hayatlarına beklenmedik bir şekilde etki etmeye başlar ve bu yeni iş girişimi herkesi tehlikeye atmaktadır.

YÖNETMEN: JOHN DOYLE

OYUNCU: COLIN FIRTH (Before I Go To Sleep, The Railway Man), ELLEN BURSTYN (Draft Day), PATRICIA CLARKSON (Last Weekend, The East),

AMBER TAMBLYN (3 Nights In The Desert, X/Y), ORLANDO BLOOM (Zulu, Three Musketeers)

FİRMA: MYRIAD, ABD 2010