X
X

Elçiyi Öldür

Orjinal adı KILL THE MESSENGER olan Elçiyi Öldür filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Elçiyi Öldür oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Bourne Legacy’nin yıldızı Jeremy Renner’ın başrolünde olduğu, gerçek bir hikâye’den uyarlanan Kill The Messenger, ABD tarihinin en çok konuşulan suç hikâyesini perdeye taşıyor.

Olay yaşandığı dönemde aynı zamanda ABD medyasında ve politikasında oldukça gündemde kalmıştı. Gary Webb (Renner), Reagen döneminde gazetecidir. Amerikan hükümetinin milyonlarca dolarlık uyuşturucu ticaretinin içinde olduğunu ortaya çıkaran gazetecini gerçekleri ortaya çıkarma çabası hem kendini hem de ailesini büyük bir riske atacaktır.

YÖNETMEN: MICHAEL CUESTA (TV Series Homeland, TV Series True Blood)

OYUNCU: JEREMY RENNER (American Hustle, The Immigrant), MARY ELIZABETH WINSTEAD ( Alex Of Venice, Faults), PAZ VEGA (Grace Of Monaco, Los Amentes Pasajeros), MICHAEL SHEEN (TV Series Masters Of Sex, Resistance), ANDY GARCIA (Let’s Be Cops, At Middleton)

FİRMA: FOCUS FEATURES, ABD 2013