X
X

Gerçek Dostlar

Orjinal adı AMITIES SINCERES - TRUE FRIENDS olan Gerçek Dostlar filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Gerçek Dostlar oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Fransa’da vizyona girdiği ilk haftayı 363.024 kişiyle kapattı ve yapılan araştırmaya göre %91 olumlu geri dönüş alan yapım, 2013’ün en iyi filmleri arasında gösterilmeye başlandı.

Filmdeki komedi anlayışı ise;  klasikleşmiş Fransız komedi filmlerinin en iyi örneklerinden olan “Cycling With Moliere”, “Romantic Anonymous”, “Haute Cuisine”, “My Afternoons With Marguerite” gibi filmlerle pararel bir yapıya sahip.

50'li yaşlarda olan Walter, küçükken babasının, annesinin gerçekten neden öldüğünü söylememesi yüzünden sarsıntı yaşamış ve hayatı boyunca en ufak bir yalana tolerans göstermemiştir. Hatta karısı kendisine bir kere yalan söylediği için onu boşamıştır. Walter, en iyi iki arkadaşı Jacques ve Paul’ün, 20 yaşındaki kızı Clémence’in de kendisine hep açık olmalarını istemiştir. Ancak yakın arkadaşlarından Jaques homoseksüel olduğunu; Paul de kızı Clémence’le aşk yaşadığını Walter’dan saklamışlardır…

YÖNETMEN: STEPHAN ARCHINARD & FRANÇOIS PREVOT-LEYGONIE

OYUNCU: GERARD LANVIN, WLADIMIR YORDANOFF, JEAN-HUGUES ANGLADE, ZAROU BREITMAN, ANA GIRARDOT

FİRMA: SND, FRANSA 2012