X
X

Oyunun Sonu

Orjinal adı KILL MARGIN CALL olan Oyunun Sonu filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Oyunun Sonu oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Konusu ve hikâye anlatımının yanı sıra efsanevi oyuncu kadrosuyla da Margin Call dikkatleri üstüne çekiyor.

2 Oscarlı Oyuncu Kevin Spacey (En İyi Erkek Oyuncu – American Beauty; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu – Usual Suspects); Oscarlı Oyuncu Jeremy Irons (En İyi Erkek Oyuncu – Revearsal Of Fortune)

“Margin Call” 2008 finansal krizi henüz kendini göstermemişken, bir yatırım kuruluşundaki kilit oyuncuların etrafında geçen 24 saatlik süreci konu alan bir gerilim filmi… Daha işin başında bir analist olan Peter Sullivan, şirketlerinin batma riski altında olduğunu kanıtlayacak bir bilgiyi su yüzüne çıkarır. Bu bilgiyi kullanarak şirketi batmaktan kurtarmak ve hatta yükselişe geçmesini sağlamak mümkündür. Fakat bu göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Şirket yetkilileri kendilerini alınması gereken finansal ve ahlaki kararlar kaosunda bulur. “Margin Call” tarafların siyahla beyaz kadar birbirinden ayrıldığı konular karşısında insan unsurunu inceleyen heyecanlı bir yapım.

YÖNETMEN: J.C. CHANDOR (All Is Lost)

OYUNCU: KEVIN SPACEY (TV Series House Of Cards, Horrible Bosses 2), PAUL BETTANY (Transcendence), JEREMY IRONS (Night Train To Lisbon),

ZACHARY QUINTO (Star Trek: Into Darkness), STANLEY TUCCI (Transformers: Age Of Extinction), SIMON BAKER (TV Series Mentalist), DEMI MOORE (LOL)

FİRMA: MYRIAD, ABD 2011