X
X

Şanslı Köpek

Orjinal adı LUCKY DOG olan Şanslı Köpek filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Şanslı Köpek oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Mimar Travis iki çocuk babasıdır. Boşandıktan sonra hayatını çocuklarına, işine ve köpeği Lucky’e adamıştır. Lucky biraz fazla koruyucu bir köpektir.

Travis, mimar arkadaşı Amber’le çıkmaya başladığında, Lucky daha başlamadan bu ilişkinin bitmesi için harekete geçer. Ancak Amber’in Amy’e abayı yakar. Travis ve Amber, Preston Spencer adındaki zengin bir müşteri Cataline Adasında kendisine lüks bir ev yaptırmak istediğinde bir anlaşmazlık içine düşerler. İşleri daha da kötüye götüren ise, Preston’ın Amber’a olan aşırı ilgisidir. Amber da Preston’ın cazibesine kapılır. Lucky ve Amy, Preston’ın kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmak Lucky ve Amy’e kalır. Bu arada Travis ile Amber’ı bir arada tutmaya ve işlerinde de olmamalarını sağlamaya çalışacaklardır.

YÖNETMEN: MICHAEL FEIFER (Unstable, Ambivalence)

OYUNCU: BOTI BLISS (TV Series CSI Miami), BRYCE JOHNSON (TV Series Pretty Little Liars), LARA FLYNN BOYLE (TV Series The Practice)

FİRMA:  ABD 2013