X
X

Zirveye Giden Yol

Orjinal adı IDES OF MARCH olan Zirveye Giden Yol filmi Kanal D Dijital Film Arşivinde! Zirveye Giden Yol oyuncuları, hikayesi, yönetmeni, gösterim yılı, konusu, başrollerinde kim var ve hangi firma detaylarını bulabileceğiniz filmi hd kalitesinde, tek part, dublajlı izleyebilirsiniz.

Stephen Myers, Vali Mike Morris’in seçim kampanyalarında başkan yardımcısı olarak çalışmaktadır. Vali Morris Başkanlık seçimlerinde Demokrat Parti’den adaylığını kazanma şansını zorlarken, Ohio’da tam bir siyasi mücadele yaşanmaktadır. Rakip adayın kampanya başkanı, Stephen’a onların ekibine katılmasını teklif eder. Stephen patronunu bu tekliften haberdar etme gafletinde bulunur. Stephen’ın bu usulsüz davranışı ortaya çıkarken, o da durumu lehine çevirebilmek için Vali Morris’in siyasi kariyerini tehlikeye sokacak kişisel bir sırrını açık etmek üzere harekete geçer.

YÖNETMEN: GEORGE CLOONEY (The Monuments Men, Leatherheads

OYUNCU: GEORGE CLOONEY (The Monuments Men), RYAN GOSLING (Only God Forgives, The Place Beyond The Pines), EVAN RACHEL WOOD (Barefoot, A Case Of You), PHILIP SEYMOUR HOFFMAN (A Most Wanted Man, The Master), PAUL GIAMATTI (Amazing Spider-Man 2)

FİRMA: EXCLUSIVE, ABD 2011