X
X

Fenomen Fadime herkesi güldürecek!

01.06.2015 Monday 14:45 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Evim Şahane mahallesinde fenomen olarak bilinen Fadime Ünlü’nün mutfağını yenileyecek, ev sahibi izleyenleri kahkahaya boğacak!

Kanal D’nin sevilen gündüz kuşağı programı Evim Şahane’nin yarın yayınlanacak bölümünde Acıbadem’de yaşayan ve mutfağını yenileten Fadime Hanım’ın sohbeti ve doğal tavırları herkesi güldürecek. Mahallede fenomen olarak bilinen Fadime Hanım izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

 
Kanal D’nin, hafta içi her gün saat 14.40’da ekrana gelen  “Evim Şahane” programının yarın (22 Şubat Cuma 2013) yayınlanacak bölümünde Acıbadem’de yaşayan Fadime Ünlü’nün mutfağı yenilenecek. Yağmurda 3 kez evine su basan ve maddi imkansızlıklardan dolayı mutfağını yenilemeyen Ünlü ailesi, izleyenleri hem hüzünlendirecek hem eğlendirecek. Her zaman sempatik olduğunu söyleyen ev sahibi Fadime Ünlü’nün doğal hareketleri ve tavırları izleyenleri keyiflendirecek. Mahallesinde fenomen olarak bilinen Fadime Hanım’ın Mimar Selim Yuhay’la olan sohbeti ve alışveriş sırasında yaptığı pazarlıklar ise ekran başındakileri güldürecek. Evim Şahane’nin keyifle izlenecek renkli bölümü yarın Kanal D’de ekrana gelecek.
 
 

EVIM ŞAHANE VİDEOLARI