X
X

Fatmagül'ün Suçu Ne? - 1. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

121.jpg

Fatmagül, ağabeyi Rahmi ve yengesi Mukaddes'le birlikte, birbirinden güzel koylarının iç içe geçtiği bir sahil kasabasında yaşamaktadır.

120.jpg

Yengesinin baskısı altında ezilen Fatmagül'ün en büyük yaşam umudu çocukluk aşkı, nişanlısı Mustafa'dır.

119.jpg

Mustafa'nın kendi elleriyle inşa ettiği evleri biter bitmez evleneceklerdir.

118.jpg

117.jpg

Kerim ise çocukluğundan beri onu büyüten Ebe Nine'yle birlikte aynı kasabada, demir ustası olarak yaşamaktadır.

116.jpg

115.jpg

Hayatlarına İstanbul'da devam eden Selim, Erdoğan ve Vural, Selim'in kasabada yapılacak nişan töreni için birkaç günlüğüne kasabaya gelirler.

114.jpg

Böylece Kerim de çocukluk arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelir. Bu sayede dört eski çocukluk arkadaşı için kasabada hareketli günler başlar.

113.jpg

Kasabanın en nüfuzlu ailesi olan Reşat Yaşaran için oğlu Selim'in nişanı, milletvekili dünürünü, kasabanın değerli sit alanlarıyla ilgili planlarına ikna etmesi adına büyük bir fırsat yaratır.

112.jpg

Ancak bu konuda Reşat Yaşaran'ın karşısındaki en büyük engel Ebe Nine'dir.

111.jpg

Bununla birlikte Yaşaran Ailesi'nin fertleri arasındaki çekişmeler, üstü örtülmeye çalışılan gerilimi nişan öncesi gözler önüne serer.

110.jpg

Nişana sayılı günler kala, her fırsatta eğlenmek için kendilerine fırsat yaratan Selim, Erdoğan ve Vural'ın rüzgarına Kerim de eşlik eder.Fatmagül'ün dört arkadaşla tesadüfen kesişen yolu, hayatının akışını da değiştirecek ateşin ilk kıvılcımını yakar.

109.jpg

Selim'in nişan töreni günü geldiğinde, Fatmagül yengesi Mukaddes'le birlikte hizmetli olarak çiftliğe gider ve kaderini baştan sona değiştirecek yüzlerle yeniden karşılaşır.

108.jpg

107.jpg

Var gücüyle umutlarına doğru koşan Fatmagül'ü yolun sonunda bir uçurum beklemektedir.

106.jpg

105.jpg

104.jpg

103.jpg

102.jpg

101.jpg

<a href= "http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7598" target="_blank"><font size=3><b>Fatmagül'ün Suçu Ne? - 1.Bölüm Fragmanı için tıklayın!</b></font></a>