X
X

Fatmagül'ün Suçu Ne? 4. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

108.jpg

<a href=http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7836 target=_blank>4. BÖLÜM'Ü İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ</a> <br><br> Yaşamak için bir sebebi olmadığını düşünen Fatmagül hayatına son vermek ister.

107.jpg

Hayatını mahvettiği Fatmagül'ün öfkesi ve çaresizliği, Kerim'i günahının büyüklüğüyle yeniden yüzleştirir.

106.jpg

Hayalleri gibi, geleceğini de ateşe veren Mustafa'nın da öfkesi giderek büyümekte, intikam yeminleri etmeye devam etmektedir.

105.jpg

Bu durumu, Münir ile Mukaddes, planlarını uygulamaya koymak için kısa sürede kendi lehlerine çevirirler.

104.jpg

Yaşaranlar, tüm kasabayı çalkayan olayı, adlarını karıştırmadan örtbas edebilmek için oyunlarına devam ederken, Reşat ile Rıfat Yaşaran arasındaki gerilim de bulduğu ilk çatlaktan sızar.

103.jpg

Kerim pişmanlık içinde ne yapacağını bilememektedir. Fatmagül ise kendisine biçilen geleceğe razı olmamaya kararlıdır.

102.jpg

Ancak Mustafa'nın kendisine sırtını tamamen dönmesi, Fatmagül'ün direncini yavaşça kırmaya başlar. O kirli geceye dair tüm deliller bir bir ortadan kaldırırken, Kerim jandarmalar tarafından yakalanır.

101.jpg

Gerçeklerin ortaya çıkmaması için avukat Münir ve Mukaddes, Kerim'le evlenmesi için Fatmagül'ün üstündeki baskıyı artırır.Ebe Nine'nin, gerçekleri ortaya çıkarmak isteyen çırpınışları eşliğinde, hem Kerim, hem de Fatmagül hayatlarını değiştirecek ifadelerini verirler.Fatmagül, kurban edildiği oyunları nefretle izlerken, kalbindeki dinmeyen acılarla birlikte, karanlık geleceğine doğru ilk adımı atacaktır.