X
X

Fatmagül'ün Suçu Ne? 6. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

110.jpg

<a href=http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7971 target=_blank>6 BÖLÜM'Ü İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ</a> <br><br> Kerim, tüm acılarının intikamını almak istercesine kendisine saldıran Fatmagül'le büyük bir yüzleşme yaşıyor.

109.jpg

Kerim, tüm acılarının intikamını almak istercesine kendisine saldıran Fatmagül'le büyük bir yüzleşme yaşarken, Mustafa da Münir'den duymak istemediği gerçekleri öğrenir.

108.jpg

Öte yandan Reşat Yaşaran, yerel gazetede çıkan haberle iyice köşeye sıkışmıştır. Engellemeye çalıştığı olay giderek büyür.

107.jpg

Fatmagül'ün tek umudu bir an önce ağabeyine kavuşmaktır. Rahmi ve Mukaddes İstanbul'a gelirler. Kerim de Fatmagül'ü ailesine teslim edecek ve yurt dışına kaçacaktır.

106.jpg

Ama Mukaddes'in şartları, şimdilik yolunu keser. Kasabada da Kerim'in Fatmagül'e yaşattıkları dilden dile, kulaktan kulağa yayılır ve Ebe Nine kasabalının öfkesine hedef olur.

105.jpg

Yıllardır özenle kurduğu dostluklar, düşmanlığa dönüşmüş, Ebe Nine, Kerim yüzünden kasabadan aforoz edilmiştir. Yaşayacağı son acı olayla artık bu kasabada yaşayamayacağını anlar.

104.jpg

Mustafa, Ebe Nine, Fatmagül ve Kerim'in yolu aynı yerde kesişir.

103.jpg

102.jpg

101.jpg