X
X

Araplar Kaan’ın peşinde

26.05.2011 Thursday 10:21 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Kaan Taşaner’in başarısı Arap yapımcıların dikkatini çekti...

‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinde tecavüzcü Erdoğan’ı canlandıran oyuncu Kaan Taşaner’in başarısı Arap yapımcıların dikkatini çekti...

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi ile başarılı bir çıkış yapan ve ünü bir anda yurtdışına yayılan Kaan Taşaner’e Arap yapımcılar gözünü dikti.. Taşaner, “Birçok meslektaşım Araplar tarafından sevgi ile karşılandı. Şimdi bana ilgi olduğunu duymak ve bilmek mutlu ediyor. Ortadoğu’da birçok ülkede çeşitli projelerde yer almam için menajerim Cem Tatlıtuğ ile görüşmeler devam ediyor” dedi.

‘Gurur verici’ Arapların kendisine olan ilgisinden gurur duyduğunu belirten Kaan Taşaner, “Ortadoğu’nun Türkiye’ye yıllar öncesine dayanan hayranlığı var. Bu ilgi Türk dizileri ile tavan yaptı. Kıvanç Tatlıtuğ ile başlayan ve Tuba Büyüküstün, Beren Saat gibi isimlerle devam eden bu akım her geçen gün daha da artıyor. Benimle de görüşmek isteyen ve projelerin de yer almamı isteyen Arap yapımcılar ile bağlantı içindeyiz. Birçok yapımcı kendi projelerin de beni görmek istediğini belirtiyor” dedi.

‘Görüşmelere başladık’

Taşaner’in menajeri Cem Tatlıtuğ ise, “Birçok Türk oyuncuya hayranlık duyan Ortadoğulu yapımcılar şu ara Kaan ile beraber çalışabileceklerini belirtiyor. Reklam ve sinema projelerinde en çok görmek istediklerinin Kaan Taşaner olduğunu söylüyorlar. Ortak buluşacağımız projelerde beraber çalışabileceğimizi düşünerek görüşmelere devam ediyoruz” dedi.