X
X

Erdoğan kapana kısıldı

11.11.2011 Friday 10:27 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Erdoğan, Fatmagül'lerin evinde mahsur kaldı.

Nil'in ilişkiye başlamama kararında, Fatmagül olayının etkin olması, Erdoğan'ın yönünün Fatmagül'e dönmesine sebep oldu. Erdoğan, Fatmagül'ü mahkemede Yaşaranlar'ın lehine açıklama yapmaya ikna etmek ve gözdağı vermek için, evlerinin önüne gittiğinde, açık kalmış bir kapıyı farkederek, eve girdi. O sırada Rahmi ve çocuklar eve gelince bodrumda kalan Erdoğan, ev halkının yavaş yavaş toparlanmasıyla dışarı çıkamadı.
Öte yandan, oğlunun üzüntüsünü farkeden Hilmiye Hanım, Nil'i arayarak ona bir şans vermesi için ricada bulundu. Bir annenin samimi ricası Nil'in, Erdoğan'ı arayıp ona bir şans vermek istediğini söylemesine sebep oldu; ancak, dedektiflik oynamaya çalışan Erdoğan, evde kapana kısılınca, randevuya da gidemedi.

 
Hacer, kendisiyle aynı otelde kalan Fahrettin Bey'e bir mektup bırakarak, Fatmagül ve Kerim'in Yaşaranlar'a karşı dikkatli olmasını ve Mustafa'ya güvenmemelerini söylemişti. Otelin kamera kayıtlarından, mektubun Hacer tarafından bırakıldığını gören Kadir, bunu ihbar kabul ederek temkinli davranmaya karar verdi.
Eve gelirken, sokağın başında Erdoğan'ın arabasını gören Kadir, Erdoğan'ın tüm çıkış yollarını kapadı.