X
X

Fatmagül'ün kafası karıştı

25.03.2011 Friday 10:33 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Kerim'e doğru adımlar atan Fatmagül'e büyük şok...

Sevilen dizi 'Fatmagül'ün Suçu Ne?'de dün gece Kerim'le Fatmagül birbirlerine doğru adımlar attılar. Fatmagül çelişkili duygular içinde, Kerim’e inanmak istediğini fark etti. Bunu başaramayacağını bilmek ona daha çok acı veriyordu. Aynı evin içinde Kerim’le karşılaşmamaya çaba gösteren Fatmagül, Ebe Nine’nin telkinleriyle iyileşmek adına büyük bir adım attı. Hatta içinde bulunduğu durumu Kerim'le paylaştı. Yeniden sevebilmek ve birine yeniden güvenmek istediğini söyledi. Fatmagül bir psikoloğa gidip yaşadığı sorunlardan bir an önce sıyrılmaya karar verdi.

Fatmagül'den olumlu sinyaller alan Kerim, Fatmagül'ü iş yerinden arayıp tüm aileyi bir araya getirecek bir akşam yemeği organize etme teklifinde bulundu. Hem Mukaddes'in eve dönüşü hem de Fatmagül'ün ilk maaşını alması nedeniyle ailecek güzel bir akşam geçirmek istedi.  Fatmagül, Kerim'in isteğini olumlu karşıladı. İlk kez birlikte bir şey organize ediyorladı.

Fakat Fatmagül eve dönerken öyle bir şey gördü ki Kerim'le ilgili tüm umutları ona duymaya başladığı güven alt üst oldu. Kerim'i sahilde Vural'la tokalaşırken gördü. Vural, Erdoğan'ın yeni planına karşı Kerim'i uyarmak için gelmişti. Fakat Kerim'in bu samimiyeti, Fatmagül'e anlatması hiç de kolay olmayacak.