X
X

Kerim, her şeyi berbat etti

14.10.2011 Friday 11:48 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Kerim, Fatmagül'e zorla yaklaşmak isteyince, yine başa döndüler.

Kerim, annesinden kalan mektubun ağırlığının üstüne, bir yandan Mustafa'nın Fatmagül'e yakınlaşma çabası, bir yandan iş bulamamanın sıkıntısıyla boğuşuyor.

Fatmagül'ün Suçu Ne? 45. bölümünün tamamını izlemek için TIKLAYIN

Mektubu okuduğu andan itibaren, Fatmagül'ü annesine benzeten Kerim, babasıyla yaptığı konuşmada, Fatmagül'ün hala Mustafa aşık olduğunu ama Kerim'e mecbur olduğu için onun yanında kaldığı düüncesini aklına yerleştirdi. Genç adam, içinde bulunduğu durumla alakalı artık sağlıklı düşünemez oldu.
Alacaklılar kapıda!
Gül Mutfağı'yla geçimlerini sağlayan aile, maddi sıkıntıya düşmeye başladı. Kerim, hapisten çıktıktan sonra eski iş yerine görüşmeye gitti ama eli boş döndü. Kerim'in mahkemesi devam ettiği için de kimse ona iş vermek istemiyor. İçinde yaşadığı depremin üstüne bir de işsiz kalınca, Kerim büsbütün sıkıntıya girdi. Tüm bu sıkıntılarla kendi başına savaşan Kerim, Fatmagül'le ilgili düşüncelerinden dolayı da onun uzattığı eli tutmak istemiyor.
Çıkmaza giren Kerim, çareyi alkolde ararken, tamamen kendi kabuğuna çekildi. Sabah erkenden evden çıkıyor, gece herkes yattıktan sonra sarhoş bir halde eve geliyordu. Yine eve geç geldiği bir gece, belki de Fatmagül'le çıktıkları tüm basamaklardan yuvarlanarak düşecekleri bir hareket yaptı.
Fatmagül'ün hala Mustafa'ya aşık olduğunu ve yanında mecburen durduğunu düşünen Kerim, alkolünde etkisiyle, Fatmagül'den farklı bir şekilde sevgi dilenince olanlar oldu.