X
X

Rahmi gerçekleri öğreniyor

07.03.2011 Monday 12:24 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Büyük yıkım Yaşayan Rahmi, acı gerçekle başbaşa...

Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?"de bu hafta dizinin gidişatını değiştirebilecek çok önemli bir gelişme yaşanacak.

Mukaddes'in Salih'le yaptığı konuşmaya tanık olan Fatmagül, içinde biriktirdiği öfkeyi daha fazla tutamayacak. Mukaddes'le yüzleşmek için doğru zamanı bekleyen Fatmagül, sonunda onun karşısına çıkacak. Ama gerçekler ortaya döküldüğünde Rahmi de konuşmaya tanık olacak. Kerim’le Fatmagül büyük yıkım yaşayan Rahmi’yi nasıl teselli edeceğini bilemeyecek. Bütün yaraları ilk kez açığa çıkan ve savunmasız kalan Mukaddes’in vereceği kararla artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Ebe Nine ve Mukaddes arasındaki fikir ayrılıkları son noktasına ulaştı. Mukaddes mutluluğu geçmişinde aramaya başlarken Ebe Nine de Rahmi'ye haksızlık yapmaması için onu uyardı. Ebe Nine'yi dinlemeyen Mukaddes, Salih'i arayıp çocuğuna ve kendisine sahip çıkmasını istedi. Evliliğinde istediği mutluluğu yakalayamadığını düşünen Mukaddes, evden uzaklaşarak Fatmagül'ü ve onun evliliğiyle ilgili tüm sorunları hayatından tamamen çıkartmak istiyor. Evde Ebe Nine'nin kendini sevdirip hakimiyet kurması ve Mukaddes'in yanlışlarını sürekli yüzüne vurması da Mukaddes'i evden uzaklaştıran diğer nedenler olarak  görülüyor. En büyük darbeyi ise Rahmi alıyor. Fakat en büyük zorluk Murat için görünüyor. Minik yavru hem babasından hem de halasından uzaklaştırılmak isteniyor. Acaba Mukaddes bu seçiminde haklı olabilir mi? Ebe Nine, Mukaddes'i uyarırken Mukaddes'i ne kadar düşünüyor? Ebe Nine'nin uyarılarını yerinde ve yeterli buluyor musunuz?

Oylamaya katılmak için:
Ebe Nine'nin tarafındaysanız EBE NINE yazıp 3004'e gönderin. Mukaddes'in tarafındaysanız MUKADDES yazıp 3004'e gönderin. 
NOT: Tüm operatörler için servis bedeli 1.2 TL dir. Sorularınız için: 0212 478 00 88