X
X

"Sen beni sevdikçe ben daha çok utanıyorum"

18.11.2011 Friday 11:01 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Kerim, Fatmagül'e karşı vicdan azabı çekmeye devam ediyor...

Erdoğan'ın yakınlarında olmasıyla yeniden sarsılan Fatmagül, geceyi Erdoğan'la kavga ettiği için nezarethanede geçiren Kerim'i almak üzere karakola geldiğinde, ilk defa Yaşaranlar'a meydan okudu. Fatmagül'ün bu çıkışında sarfettiği cümlelerden yola çıkarak haber yapmaya çalışan bir gazeteci, Fatmagül'le irtibata geçmeyi başararak, onun bu davada elinin daha da güçlenmesini sağlayacak adımı atmış oldu.

 
Diğer yandan, saklandığı yerden kaçmayı başaran Erdoğan, polise arabasının çalındığı şeklinde yalan ihbarda bulunarak, kendini bu durumdan kurtaryamı başardı. Nil'le buluşmaya da gidemeyen Erdoğan, onu da aynı yalanla ikna etti.
 
Fahrettin Ilgaz, Hacer'in izini sürerek kaldığı evi buldu. Hacer, kendisinden yolladığı mektupla ilgili daha detaylı bir açıklama bekleyen Fahrettin'e, bildiklerini saklayarak, Mustafa'nın zaaflarına yenildiğini ve yeniden Yaşaranlar cephesine geçtiğini söylemekle yetindi. Fahrettin ise, işini sağlama almak için, yardımcı olma görüntüsüyle, Hacer'i duruşma gününe kadar bir yere yerleştirip, onun kendi kontrolünde olmasını sağladı.
 
Mustafa, babasını kaybetti. Böyle bir acının içinde bile, Yaşaranlar'a boyun eğmek zorunda kaldı.
 
Fatmagül ile Kerim, birlikte gittiği terapide karşılıklı konuşarak içlerindeki pişmanlıkları ve umutları paylaştılar.
 
Heyecanla beklenen duruşma günü geldi çattı. Duruşma günü yaşananlar ve karar anı, Fatmagül'ün Suçu Ne?nin yeni bölümünde olacak.