X
X

Sürpriz yakınlaşma

13.05.2011 Friday 10:23 (Güncellendi: 11.12.2020 - 13:02)

Mustafa ve Meltem ne yapmaya çalışıyor?

"Fatmagül'ün Suçu Ne?"de Meltem'in öfkesi dinmek bilmiyor. Selim'in cezasını çekmesi için elinden geleni yapmaya çalışan Meltem, Mustafa'nın olanlara kayıtsız kalmasına da tahammül edemiyor. 

Diğer yandan yaptığı hatayı yavaş yavaş anlamaya başlayan Mustafa ise, Yaşaranlar'a karşı içindeki kini büyütüyor. Mustafa, onların anlayacağı dilden bir intikama başvurmaya karar verdi.  

Dizinin dün gece yayınlanan bölümünde Mustafa'yı Fatmagül'ün hakkını aramaya  davet eden Meltem, kendini bir anda bambaşka bir atmosferde buldu. Mustafa'nın lüks evini görünce "Yaşaranlar seni satın almış. Fatmagül'ün hakkını arayacağına burada keyif sürüyorsun" diyen Meltem'in sözlerine karşı Mustafa da "Sen önce kendine bak. Düğün günü Fatmagül seni aradı. Her şeyi bildiğin halde neden Selim'le evlendin? Tabii önce Yaşaran olmak istedin." dedi.

Bu konuşmaların ardından Mustafa ile Meltem arasında sürpriz bir yakınlaşma yaşandı. Meltem'in itirazına karşı Mustafa, "Sen de benim gibi intikam almak istiyorsun. Bu dünyada her şey olabilir." diye konuştu.

Kafası karışan Meltem, ertesi gün Selim'i ziyarete gitti. Boşanma dilekçesini avukata verdiğini söyleyen Meltem, hayatında başka biri olduğunu vurguladı. Selim çılgına döndü. Acaba Meltem ve Mustafa yakınlaşması intikam savaşında kendine önemli bir yer bulabilir mi?