X
X

11.bölüm

18 Eylül 2009

Kemal ve Aslan insan kaçakçılığı çetesinin peşinde

Kemal ve Aslan, çaresiz insanları başka bir şehirde, yeni bir hayat vaadiyle bir kamyonun kasasında ölüm yolculuğuna çıkaran insan kaçakçılığı çetesinin peşine düşüyor.
Çaresiz insanları başka bir şehirde, yeni bir hayat vaadiyle bir kamyonun kasasında ölüm yolculuğuna çıkaran insan kaçakçılığı çetesi, ekibin menziline girer. Polis, çetenin planından haberdar olunca, kaçakçılar kamyondaki insanları aç, susuz, havasız halde ölüme terk ederler. İçlerinden bir tek Hasan adlı Türkmen kaçmayı başarır ve organize şubeyle bağlantı kurar. Aslan ve Kemal, Hasan’ın hamile karısı başta olmak üzere kamyonda mahsur kalan insanları kurtarmaya çalışırlar.
Kardeşinin okul masraflarını karşılamakta zorlanan Alev’in karşısına yeni bir fırsat çıkar. Ancak bu fırsat, Alev - Aslan aşkının sonu da olabilecek özelliktedir. Alev zor bir dönemeçtedir. Öte yandan, bir aşk zora girerken, başka bir aşk can bulmaktadır. Yavuz ve Akasya herkesten her şeyden uzakta, küçücük bir an içinde ilk kez çekinmeden birbirlerinin gözlerine bakma fırsatı bulurlar.
 

 

BÖLÜMLER