X
X

18.bölüm

18 Eylül 2009

Genco, Pınar’ın evlenmesine izin verecek mi

Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu bölümünde; Pınar ile Tibet’in evlilik hazırlıkları devam ederken, Genco’yu da yeni sürprizler bekliyor.

Yıllar sonra eski arkadaşını çalıştığı okulda karşısında bulan İlke şaşkındır. Üstelik Genco’nun okulda hademelik yapması onu iyice şaşırtır. Bu kadar yetenekli birinin kendini böyle harcamasına bir anlam veremez. Üstelik Özge’yi de görmüş ve Gülay’a benzetmiştir. İlke geçmişi kurcalamaya başlar.

Derin, Pınar’ın Tibet’le evlenmesini  önlemek için harekete geçer ve Tibet ile konuşur. Tibet duydukları karşısında şoke olur. Derin’den hiç böyle bir şey beklemeyen Tibet ne yapacağını şaşırır. Eski arkadaşını kolay kolay bırakmaya niyeti olmayan İlke ise Genco’nun mahallesinde ona yakın bir evde oturmaya karar verir. Ahmet’in duygularından emin olan Özge ise çok mutludur. Bir an önce Genco’ya bu haberi vermek ister.

BÖLÜMLER