X
X

37.bölüm

18 Eylül 2009

Genco, kardeşi için Pınar’dan vazgeçiyor

Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan ve Selen Seyven’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco” bu hafta da heyecan ve duygu yüklü bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Genco,  kardeşini kazanmak için Pınar’ı kalbine gömmek zorunda olduğunu bir kez daha anlıyor. Ve, iki gencin aşkına, Pınar’ın babası ile Genco’nun kardeşinin gölgesi düşüyor.

Üst üste öğrendiği gerçekleri kaldıramayan Özge, alkol alır ve Cüneyt’in evine gelir. Özge her ne kadar kendinde olmasa da, Cüneyt’in davranışlarından şüphelenir ve onun, panik içinde evinin bir odasını kilitlediğini görür. Fırsatını bulup odaya giren Özge gördükleri karşısında şoke olur. Zira, Cüneyt’ten böyle bir şey beklememektedir.
Pınar da annesi ve Derin ile geçici olarak Tibet’in evine sığınır. Pınar, bir an önce yeni bir düzen kurmak için kiralık ev  bakar. Selin ise babası ve onun sağladığı konforu bırakmak istemez. Özge kendinden gerçekleri sakladıkları için Genco’yu da Pınar’ı da affetmez. Bütün barışma girimlerini elinin tersi ile iter. Üstelik Genco’nun duruşmasında ağabeyinin lehine şahitlik yapmaktan da vazgeçer. Duruşmada bu yüzünden tehlikeye girer. Genco’nun dünyası başına yıkılır. Kardeşini kazanmak için Pınar’ı kalbine gömmek zorunda olduğunu bir kez daha anlar. Genco ve Pınar’ın aşkına, bir baba ve bir kardeşin  gölgesi düşmüştür. Bütün bu ümitsizliğin içinde çok şaşırtıcı bir gelişme yaşanır. Genco sonunda kendisini takip edenle yüz yüze tanışır. Hiç ummadığı bu adamdan hiç beklemediği bir teklif alır.

BÖLÜMLER