Skip to main content
 
43.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

43.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
43.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

43.Bölüm

43.Bölüm

43.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Geniş Aile’nin başkahramanı evin sorumsuz ve serseri oğlu Cevhahir’dir. Almancı biri ailenin kızı ile evlenip Almanya’ya giden Cevahir, üç ay sonra boşanmış olarak eve dönünce durgun olmayan ortalık daha da karışır.
Geniş Aile’nin başkahramanı evin sorumsuz ve serseri oğlu Cevhahir’dir. Almancı biri ailenin kızı ile evlenip Almanya’ya giden Cevahir, üç ay sonra boşanmış olarak eve dönünce durgun olmayan ortalık daha da karışır.

Cevahir, Şuküfe’ye nispet yeni sevgili buluyor

Şuküfe’nin tiki Tayanç’ın ağabeyi ile görüşmeye başladığını öğrenen Cevahir, ona nispet, annesinin kendisi için beğendiği yeni bir gelin adayı ile flört etmeye başlıyor.
Müdür Ümran Süreyya, Türk aile yapısını incelemek için okula gelen Amerikalı müfettişe örnek olarak Mürsel’in ailesini gösterir. Yazılacak rapor, Mürsel’in kariyerini derinden etkileyecektir. Tüm aile fertleri Mürsel’e yardım için kolları sıvar, tek umru olmayan Nazan çıkar. Nazan’ın giderek artan hamilelik hormonları ile başı derttedir. Volkan gibi her an patlamaya hazır olan Nazan, Mürsel’e hiç yardımcı olmadığı gibi eve gelen kadın müfettişe de gayet agresif davranır ve odasından çıkmaz. Nazan’ın ortada olmadığı bir an yaşanan bir yanlış anlama, Sevim’i Mürsel’in karısı yapar. Bu da yetmezmiş gibi evde ilginç olaylar patlak vermeye başlar ve evin nüfusu giderek artar. Üstelik ilişkilerde de ipin ucu iyice kaçar. Müfettiş Nancy’nin aklı karışır.
Şuküfe’nin, tiki Tayanç’ın abisi ile görüşmeye başlaması Cevahir’i karşı atağa geçirir. Misilleme olarak annesinin onun için beğendiği yeni bir aday ile flört etmeye başlar. Koyu Bilal ise Şuküfe için metroseksüel olmaya karar verir. Ancak ikisinin de numaralarından hiç etkilenmeyen Şükufe’nin Tayanç’ın abisiyle çıktığı akşam yemeğinde yolu yanlarında kızlar olan Cevahir ve Koyu Bilal ile kesişir. Yemekte işler iyice çığrından çıkar, olaylar eve kadar sıçrar. Evdeki olaylar zincirine Zekai ve gizli misafiri Keçe Kardeşler’i de eklenince ortalık iyice şenlenir.

05.05.2010 Çarşamba 10:03   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar