X
X

53.Bölüm

1 Eylül 2010

Geniş Aile’de bayram telaşı vardır. Nazan ile Mürsel alış verişe giderken Somer Tuna’yı  Cevahir’e değil de  Zeynep’e emanet ederler. Bu durum Cevahir’i deli eder.  Zeynep’ten çocuğu almak için Ulvi ile bir plan yaparlar ve Somer Tuna’yı evden kaçırırlar.
Eli ayağı birbirine dolanan Zeynep, her yerde emanet çocuğu ararken suçlu çabuk ortaya çıkar. Cevahir çocuğu vermeden önce Zeynep’e bir şart koşar. Ancak Ulvi’den Somer’i almaya geldiklerinde ise büyük bir şok yaşarlar. Çünkü çocuk gerçekten koybolmuştur. Üstelik tek koybolan Somer Tuna değildir. Muazzez ve Kuddusi de Hafize’ye bir sürpriz hazırlamışlardır. Onu bir huzur evine getirirler. Sürprizi yanlış anlayan Hafize de tıpkı torun Somer Tuna gibi sırra kadem basar.
Alış verişten dönen Nazan ve Mürsel de aldıkları her şeyi bir kadına kaptırırlar. İpuçlarını takip eden Cevahir ve Zeynep çocuğun Koyu Bilal’de olduğunu anlar. Ancak bu kez de Koyu Bilal’in şartları vardır. Anlaşma sağlanır ancak, Somer Tuna yine kaybolmuştur. Bu kez gerçekten de hiç iz bırakmadan adeta yok olmuştur. Geniş Aile evde toplanır.
Bir tek Somer Tuna yoktur. Bütün gözler Cevahir ve Zeynep’in üzerindedir ve herkes bir açıklama beklemektedir. 

BÖLÜMLER