X
X

Geniş Aile 58. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

111.jpg

<a href=http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7847 target=_blank>158. BÖLÜM TANITIM FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ</a> <br><br> Kuddisi'ye babası Nadir'den yüklü miktarda para geliyor. Cevahir de babasından gizli bu paraları araklayıp borsaya giriyor ve tüm parayı kaybediyor.

110.jpg

Kuddusi'ye babası Nadir'den yüklü bir miktarda sürpriz bir para gelir. Paraları gören Cevahir, yine rahat durmaz ve içi yüzlük dolu zarfın peşine düşer.

109.jpg

Borsada brokerlık yapan çocukluk arkadaşına uyar ve babasından gizli parayı borsaya yatırır.

108.jpg

Üstelik Zeynep de ona suç ortaklığı yapar. Paraları alırken onu yakaladığı halde kimseye haber vermez.

107.jpg

Cevahir güzel sözler ve tatlı dili ile hemen onu kandırmayı başarır. Zeynep bile kendindeki bu değişime ve Cevahir'e karşı hissettiklerine şaşırır.

106.jpg

Kuddusi ise babasından gelen para ile kuruyemiş dükkanını tekrar açmak için harekete geçer. Fakat son dakika gelişmesi ile Cevahir'in aldığı hisseler borsada düşer ve parayı kaybeder.

105.jpg

Koyu Bilal ise giderek hoşlanmaya başladığı Zeynep'in kendi beyaz eşya dükkanında çalışmasını sağlar. Zekai'nin başı Hulki ile derttedir. İntikam sırası, aşk mektuplarını Zekai'nin yazdığını öğrenen Hulki'dedir.

104.jpg

Kuddusi sonunda Cevahir'in paraları borsada kaybettiğini öğrenir. Ama bir mucize sayesinde Cevahir yine dört ayak üzerine düşmeyi başarır.

103.jpg

Kuruyemiş dükkanı açmaktan vazgeçen Kuddusi'nin yeni kararı ise ailede şok etkisi yaratır.

102.jpg

101.jpg