Skip to main content
 
13. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

13. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
13. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

13. Bölüm

13. Bölüm

13. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

13. Bölüm
13. Bölüm
Gülru ve Ömer’in beklenmedik bir şekilde başbaşa kalmak zorunda olmaları, bastırmaya çalıştıkları duyguları su üstüne çıkarıyor. Birbirlerine bazı itiraflarda bulunurlarken, ikisi de bundan böyle hiçbir şeyin aynı olamayacağını farkına varıyor.
 
Gülru ve Ömer’in beklenmedik bir şekilde başbaşa kalmak zorunda olmaları, bastırmaya çalıştıkları duyguları su üstüne çıkarır. Birbirlerine bazı itiraflarda bulunurlarken, ikisi de bundan böyle hiçbir şeyin aynı olamayacağının farkındadır. Cahide’den duyduklarıyla irkilen Gülfem, tekneden inerken onları görünce Gülru’ya karşı iyice bilenir ve bunun acısını çıkarır.

Mebrure’den onu öldürmeyi isteyecek derecede nefret eden Şevket, ondan kurtulmanın bir yolunu bulduğunu düşünürken, Yonca ise Taner’i iyice köşeye sıkıştırmıştır. Ömer, Gülru’ya olan duyguları nedeniyle karar verdiği adımları atmak üzereyken, Gülfem’in uyguladığı taktik tutar ve Salih, Gülru’yu Mert’le bir an evvel evlendirerek herkesin ağzını kapamak isterken, beklenmedik bir olay herkesi şoke edecek bir sonuca yol açar.
03.10.2014 Cuma 10:09   (Güncellendi: )