X
X

11. Bölüm

18 Eylül 2009

Mehmet, Beril'in tuzağına düştü

Beril'in planı işe yarar ve Gümüş'ün Mehmet için hazırladığı geceyi bozar. Telefonu Beril'in açmasına çok bozulan Gümüş eve döner. Mehmet üzgün bir şekilde yalıya gelir ve her şeyi Gümüş'e anlatmaya çalışır. Fakat Gümüş onu dinlemez. Esra, Gülsün'ü arar ve buluşurlar. Ona bir gecelik kaçamak olmadığını Tarık'tan oğlu olduğunu açıklar.

Mehmet, Gümüş'ün kalbini kazanmayı başarır. Ancak fabrikada yapılan toplantıda Mehmet'in yan odasını Beril'e vermesi Gümüş'ü çileden çıkarır. Beril'in şirkete iyiden iyiye yerleşmesi Bahar'ı da kızdırır. Bu arada sıra artık, Defne'nin İstanbul'da olduğunu açıklamaya gelmiştir. Mehmet bütün bir aileyi bir araya toplar ve yemekte Defne'nin İstanbul'da olduğunu açıklamaya kara verir. Onlar yemekteyken Onur da Defne'nin eşyalarını toplayıp yalıya doğru yola koyulurlar. Gülsün'e kendini affettirmek için evlat edinmeye karar veren Tarık işlemler için harekete geçer. Gülsün'e bunu sürpriz bir yemekle açıklamak isteyen Tarık'a esas Gülsün bir sürpriz yapar.

Esra'dan bir oğlu olduğunu öğrendiğini söyleyen Gülsün,Tarık'ı terk eder. Gülsün'ü kaybettiğini anlayan Tarık Esra'ya gider ancak ondan da beklediğini bulamaz. Esra da Tarık'ı terk eder. Eve gelen Tarık Gülsün'ü kanlar içinde bulur.

BÖLÜMLER