X
X

12. Bölüm

18 Eylül 2009

Mehmet ile Gümüş'e aşk tuzağı

M. Fikri'ye tam torununun İstanbul'da olduğu açıklanacakken Tarık'tan gelen telefon bütün planları altüst eder. Şadoğulları soluğu hastanede alır. Gülsün'ün intihar ettiği haberi ailede bomba etkisi yaratır. Haber medyada da geniş yankı bulur.

Gülsün'nün kanaması çok fazladır. Aranan kan bir türlü bulunamaz. Bu sırada Gümüş'le Gülsün'ün kan gruplarının aynı olduğu ortaya çıkar. Gümüş'ün verdiği kan onu hayata döndürür. Ancak herkes Gülsün'ün neden bileklerini kestiğini merak eder ve tüm şüpheler Tarık'ın üzerinde yoğunlaşır. Gülsün'ün intihar etmesi M. Fikri'yi perişan eder ve fenalaşır. Beyninde tümör olan M. Fikri bunu ailesinden saklamaktadır. Ancak bu sırrı hastanede gün ışığına çıkar. Bu gelişmeler üzerine Defne bir süre daha Onur'da kalmak zorunda kalır. Defne ve Onur git gide birbirlerine daha çok bağlanmaktadırlar.

Beril ise ofise iyice yerleşir. Bu durum başta Gümüş olmak üzere Bahar ve Emir'i de rahatsız eder. Üstelik Beril boş durmamakta, Gümüş'ün hazırladığı kreasyonla ilgili işler çevirmektedir. Mehmet ise Beril'e hala çok güvenmektedir. Hatta onun akşam evde çalışma önerisini bile kabul eder. Fakat bu Beril'in Gümüş ile Mehmet'i ayırmak için kurduğu yeni bir plandır. Mehmet bir kez daha bu tuzağa düşer.

BÖLÜMLER