X
X

6. Bölüm

18 Eylül 2009

Mehmet olay çıkarıyor

Pınar, Onur ve Bahar'la birlikte eğlenmeye giden Mehmet ve Gümüş geceyi olaylı kapatır. Gümüş'ün yanına dans etmek için gelen bir adamı gören Mehmet kendisine hakim olamaz ve kavga çıkarır. Bütün bu kargaşa sırasında fenalaşan Gümüş ortalığı sakinleştirmek için çareyi bayılmakta bulur. Yediği yumrukla bu kavgayı ucuz atlatan Mehmet ve diğerleri yalıya döner.

Bu sırada Pınar'ın Amerika'daki kızının varlığını öğrenen aile fertleri telaşla Pınar'ın gelmesini bekler. Duyduklarına inanamayan Mehmet Fikri odasına giderek silahını alır ve eve gelen Pınar'ın üzerine yürür. Gördükleri karşısında şaşıran Pınar, dedesinin gerçeği öğrendiğini tahmin ederek olayı doğrular. Ama bu sözler bekli de onun bir daha kızını asla görememesine neden olacaktır. Olayı ilk öğrenen ve herkese anlatan Tarık'ın durumu ise Pınar'dan farklı değildir. O da sevdiği kadın ve oğlunun varlığını ailesinden gizlemeye devam etse de olanları anlayacak kadar büyüyen oğlu Doğuş artık psikolojik sorunlar yaşamaya başlar. Tarık'tan artık beklediği ilgiyi görememekten şikayetçi olan Esra, bir şeyler yapmamın zamanının geldiğini düşünür.

Mehmet'e olan aşkı gün geçtikçe içini kavuran Gümüş ise aşkına karşılık alamadığı için üzülürken, kurslar ve iş hayatıyla fazlaca yoğunlaşır. Bir akşam evde Mehmet'le en yakın arkadaşı Kader'in konuştuklarına kulak misafiri olan Gümüş yıllardır kendisinden saklanan bir gerçeği öğrenince ne yapacağını şaşırır.

BÖLÜMLER