Skip to main content
 
46.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

46.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
46.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

46.Bölüm

46.Bölüm

46.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

46.Bölüm
46.Bölüm Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Zeynep’i kaybettiğini düşünen Kerem ölüm kalım savaşı veriyor. Yanında Melis’i gören Kerem şaşkındır. Ne olduğuna hiçbir anlam veremez. Zeynep’i durdurmak için peşinden gider ama geç kalmıştır. Hiçbir şey hatırlamadığı için Melis’e dün gece neler olduğunu sorar.

Begüm, Barış’ı Sayerler’e karşı harekete geçirmeye zorlarken Mehmet ise, ondan habersiz anneannesi ile evi terk ettiği için kızgındır. Demet, Gölyazı’da eski düzenini kurmaya çalışırken, Zeynep ise hala Kerem’i düşünmektedir. Onu kalbinden kolay kolay atamayacağını bir türlü kabul etmez. Zeynep’i kaybettiğini düşünen Kerem ise ölüm kalım savaşı vermektedir. Bir süredir Kerem’den haber alamayan Can ve Yağmur dayanamayıp Sayerler’in evine giderler.

Sette fenalaşan Tülin ise bebeği aldırmaya karar verir. Ahmet, babası ile ilgili Barış’a gerçekleri daha iyi anlamasını sağlayacak çok önemli bir anahtar verir. Kerem’in durumu herkesten saklanırken Aksel de onun için endişelenmeye başlar. Arkadaşını telefonu üzerine karavana gider. Cihan, Demet’in peşinden Gölyazı’ya gelir. Demet’ten beklediği karşılamayı göremeyen Cihan, Zeynep’ten yardım ister. İkilinin tuzağına düşen Demet duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır. Sevim Sayer ise Kerem’i kurtarmak için harekete geçer.
23.05.2014 Cuma 15:17   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar