X
X

En Büyük 10 Aşk!

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>10-Mert*Nazlı</b><br> Tek taraflı bir ilişki. Nazlı'nın gönlü Savaş'ta olsa da, durum Mert için aynı değil. Nazlı'dan etkilenen Mert, Nazlı için Savaş'ı tekrar karşısına alacak mı?

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>9-Haluk*Sevilay</b><br> Tek taraflı bir ilişki. Haluk, yıllardır büyük aşk beslediği Güneş'le evlendi. Bu durumdan eski karısı Sevilay memnun olmasa da, vazgeçecek gibi görünmüyor.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>8-Savaş*Melisa</b><br> Büyük aşk. Savaş ve Melisa birlikte çok mutluyken, Melisa'nın ortadan kaybolması, Savaş'ı derin acılara sürüklemiştir. Melisa'nın nerede olduğunu bilmeyen Savaş, eski aşkına hala derin duygularla bağlı.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>7-Emre*Tuğçe</b><br> Tek taraflı bir ilişki. Ortamların hızlı çapkını Emre, Tuğçe'den ayrılarak yeni aşklara yelken açmış durumda. Selin'e olan ilgilisini kıskanan Tuğçe, bu ikiliyi rahat bırakmamaya kararlı.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>6-Peri*Can</b><br> Bu gezegende birbirlerini bularak yalnız olmadıklarını anlayan Peri ve Can, şimdilik arkadaş. Can, Peri'ye karşı derin duygular beslese de; Peri şimdilik sessiz.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>5-Selin*Emre</b><br> Emre'nin ilgisi karşısında kayıtsız kalmayan Selin de, bu ilişkiyi istemektedir. Git gide yakınlaşan çift birlikte mutlu olabilecekler mi?

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>4-Selin*Ali</b><br> Başlarda birbirlerinden nefret eden Selin ve Ali, yavaş yavaş iyi arkadaş olmaya başladı. Ali'nin, Selin ve Emre'yi öpüşürken görmesi; Ali için durumun arkadaşlıktan öte olduğunu kanıtlar nitelikte.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>3-Nazlı*Savaş</b><br> Erkeklerden nefret eden Nazlı, onu tüm zor hallerinden kurtaran Savaş ile bir nebze olsun yumuşadı. İlk kez bir erkeğin burnunu sıkmasına izin veren Nazlı'nın, Savaş'a karşı boş olmadığı görülüyor.

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>2-Güneş*Haluk</b><br> Haluk'un teklifiyle; peşinden kızlarını alıp İstanbul'a yerleşen Güneş, gemileri yaktı. Ani bir nikah sonrası evlenen Güneş ve Haluk, her zorluğa karşı göğüs gerebilecekler mi?

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümünü kaçırmış olabilirsiniz. Kaçıranlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için Güneşin Kızları'nda yaşanan en büyük 10 aşk!<br> <b>1-Rana Mertoğlu</b><br> Yalnız ve asil imajını koruyan Rana Mertoğlu'nun da geçmişten gelen aşk acılarının olduğunu öğrendik. Çok sevdiği Selim'ine kavuşamayan Rana Mertoğlu'nun dışarıya kilitlediği kalbi tekrar çalınacak mı?

Haluk karakterini Emre Kınay canlandırmaktadır