X
X

'Evli bir erkekle düşüp kalkıyorsunuz'

24.02.2011 Thursday 10:05 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Serap, büyük şok yaşayacak...

Hanımın Çiftliği'nin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Güllü'yü çok zor günler bekliyor olacak.

Halide'nin yaydığı bir dedikodu yüzünden tüm kasaba, Güllü'nün evli bir erkekle (Kemal) düşüp kalktığını konuşacak. Konuşulanlar, hiç ummadığı bir yerde Güllü'nün yüzüne tokat gibi vurulacak...

Ekrem'in köylülerin kullandığı tarlaları alması ve insanları çeltik ekmezlerse göçe zorlaması Güllü'yü harekete geçirecek. Güllü son çare olarak katıldığı bir davette valinin masasına gidip onunla konuşmak isteyecek. "Köylüler namına yardım istemeye geldim. Vali Bey, bu ahlaksızlığa göz yummayın." diye çıkışacak. 

Masada oturan valinin eşi ise çabuk davranıp "İnsan başkalarını, ahlaksızlıkla suçlarken önce kendisine bir bakmalı. Evli bir erkekle düşüp kalkıyorsunuz. Herkesin dilindesiniz. Bu cemiyette sizin gibi ahlaksızlara yer yok." diyecek. Güllü, duydukları karşısında hem çok şaşıracak hem de yerin dibine girecek. Acaba Güllü kendini nasıl savunacak?

Öte yandan Güllü'nün tefeci Ali İhsan'dan hayli yüklü bir para aldığını ve 3 gün sonra da ödemesi gerektiğini öğrenen Ekrem, durumu Halide'ye bildirecek. Şirket ortağının kendisinden habersiz bu kadar yüklü bir borcun altına girdiğini öğrenen Halide ise büyük şaşkınlık yaşayacak.