X
X

Kemal'in zor kararı

19.03.2011 Saturday 11:40 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Güllü'nün kurtuluşu için Halide'ye yardım edecek mi?

Sevilen dizi Hanımın Çiftliği'nde dün gece Güllü, Orhan tarafından kaçırıldı. Cemşir ve Zehra, kızlarının ansızın ortadan kaybolmasına çok şaşırdılar. Güllü'nün odasında bıraktığı mektubu buldular.  Güllü mektupta "Gülizar, Muzaffer Ali'ye iyi baksın." diye yazıyordu. Mektubun Güllü'ye zorla yazdırılmış olabileceği bu ifadeden anlaşıldı.

Çiftliğe gelen Pakize, Güllü'ye Orhan'dan mektup geldiğini, birkaç gün öncesinde ise Güllü'nün  Orhan'ı gördüğünü söylediğini anlatır.  Şimdi tüm şüpheler Orhan'a yönelir. Kemal, Orhan'ı bulmak için Adana'da her yeri aramaya başlar. Jandarmaya da haber bırakır. 

Öte yandan Ekrem, Orhan'ı kasabada uzaktan görür. Hapishanede zor günler geçiren Halide'ye yardım etmek isteyen Ekrem, her türlü durumu lehine çevirmek ister. Güllü kaçırıldığı için kapısına dayanan ve Orhan'ın yerini söylemesini isteyen Kemal'e öyle bir teklifte bulunur ki Kemal hayatının kararını vermek durumunda kalır. "Güllü'nün sağ olarak kurtulmasını istiyorsan mahkemede verdiğin ifadeyi geri alacasın." diye konuşur. Acaba Kemal nasıl bir karar verecek?