X
X

Öpüşme sahnesini anlattı

08.03.2011 Tuesday 12:27 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Caner Cindoruk, Monica Bellucci ile aynı filmde rol aldı...

‘Gergedan Mevsimi’ filminde Bellucci ile birlikte rol alan Cindoruk, öpüşme sahnesi için ‘Daha önce oynadıklarımdan farkı yoktu’ dedi.

Altın Kamera Ödüllü İranlı yönetmen Bahman Ghobadi’nin Cannes Film Festivali’ne göndermeyi planladığı filmi “Gergedan Mevsimleri”nin çekimlerine İstanbul’da devam ediliyor. Filmde oynamak için geçen perşembe İstanbul’a gelen İtalyan oyuncu Monica Bellucci, dün Beşiktaş Kültür Merkezi’ndeki çekimlere katıldı.
İki korumanın eşlik ettiği Bellucci, dün sabah çekimler başlamadan 40 dakika önce Beşiktaş Çarşısı’na geldi. Beşiktaş’ta saat 10.00 ile akşam 17.00 arasında resmi araçların dışında arabalarının park etmesi yasak olmasına rağmen Bellucci için kiralanan aracın park etmesi ise dikkat çekti. Filmden ücret almadan oynayan Bellucci, Yılmaz Erdoğan ve sevgilisini canlandıran “Hanımın Çiftliği”nin başrol oyuncusu Caner Cindoruk’la kamera karşısına geçti.

Çekim yarım saat sürdü

Sahne gereği Erdoğan şoför koltuğuna otururken, Bellucci ve Cindoruk otomobilin arkasında oturdu. Ara sokakta çekilen sahne yaklaşık yarım saat sürdü. Basın mensupları görüntü almasını engellemek için set ekibi ve Bellucci’nin üç koruması sokağın başında nöbet tuttu. Filmin önceki gün yapılan çekimlerinde Bellucci ile havuzbaşında ve ormanda öpüşen Caner Cindoruk, “Tüm dünyanın hayran olduğu bir kadınla öpüşmek nasıl bir duygu?” sorusuna “Daha önce oynadığım öpüşme sahnelerinden hiçbir farklı yoktu. Elbette Monica Bellucci gibi bir oyuncuyla rol almak gurur verici. Çünkü çok zarif, çok güzel bir kadın... Ancak beni Monica ile öpüşmek değil, Cannes Film Festivali’ne gidecek ve Türkiye’yi tanıtacak bir filmde rol almak daha çok heyecanlandırıyor” dedi.

Film için Farsça öğrenen Cindoruk, hapishaneye düşüp ağır işkencelere maruz kalıyor. Cindoruk, “Soğuk havada sırılsıklam olduğum sahnelerini ömrüm boyunca unutamayacağım” diye konuştu.