X
X

Hanımın Çiftliği 36.Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

111.jpg

<a href=http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=7687 target=_blank>36. BÖLÜM TANITIM FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ</a>

110.jpg

109.jpg

108.jpg

Pakize'nin evinde bulduğu mektup Kemal'i geçmişe götürmüştür.

107.jpg

Genç adam Halide ile evliliğini sorgularken, bir yandan da Güllü'yü düşünmektedir.

106.jpg

105.jpg

Gece eve gelmeyen Kemal'i endişeyle bekleyen Halide ise, mahkeme sonucunu hala hazmedememiştir. Yaşadığı yıkım, eve dönen Kemal'in cebinde bulduğu mektupla katlanır. Kemal'in Güllü'ye yazdığı mektubu okuyan Halide, Güllü'ye karşı kıskançlık ve nefretle dolar.

104.jpg

103.jpg

102.jpg

rhan resmen avukatlığa geri dönme kararını bir ofis tutarak perçinler. Ofisin açılışı, Adana'nın ileri gelenlerinin katıldığı bir kokteyle kutlanırken, Seher'in sürpriz gelişi Orhan'ı şaşırtacaktır.

101.jpg

Güllü ise kendisini koca çiftlikte yapayalnız hissetmekte, maziye özlem duymaktadır. Pakize'nin Ramazan'la evleneceğini duyduğunda sevdiği hiç kimsenin artık hayatında olmadığını fark eder. En yakın arkadaşının mutlu gününde yanında olabilmek için kendisine büyük kötülükler yapan Ramazan'ı affedebilecek midir? Güllü'nün seçimi, iki eski dostu yeniden bir araya getirmekle kalmayacak, Halide'nin hayatında da büyük yıkımlara yol açacak bir patlamaya neden olacaktır. Düğünde olanlar, Kemal, Halide ve Güllü'yü geri dönüşü zor bir yolun başlangıcına sürükleyecektir.