X
X

Tüm güzelliğini sergiledi

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kanal D ekranlarına gelen Hanımın Çiftliği dizisinde Halide karakteriyle gönüllere taht kuran Ebru Özkan başarılı oyunculuğuyla alkış alıyor

115.jpg

ADANA'DA NASIL GİDİYOR HER ŞEY? Halide sezona mutsuz ve hüzünlü başladı, şimdilerde bir bebek bekliyor, yeni başlangıçlar yeni umutlara gebedir. Herşey çok güzel.

114.jpg

HALİDE'Yİ NE KADAR SEVİYORSUNUZ? Halide'yi çok seviyorum. Başlarda karaktere alışamadım ama alışamama sebebim karakteri yaratmakla ilgili her oyuncunun yaşadığı sancılı süreçti. Halide olmaya başladığımı gördüğümde artık Ebru onu değil, o Ebru'yu yönlendirmeye başladı. Bu kadını seviyorum çünkü ayakları yere sağlam basan ve zorlayıcı bir karakter.

113.jpg

BENZER YÖNLERİNİZ VAR MIDIR? Karakter özellikleri bana benzemiyor tabi, akıllı bir kadın ama entrika çevirebilecek kapasitede bir kadın. Entrikaları salt kötülük için değil inandığı şey uğruna yapıyor. Olaylar karşısındaki mesafeli duruşu ve sakinliği açısından kendime benzetiyorum.

112.jpg

NEYİ SEVERSİNİZ HAYATTA? Sanatın her dalından hoşlarım. Enstrümanlardan çelloyu severim. Bir süre denedim ama devam edemedim. Şu ara piyano öğrenmek istiyorum. Dansı çok severim, üniversite döneminde bir süre topluluklarda dans ettim. Resme çok meraklıyım, boya alır kendime göre derme çatma bir şeyler yaparım.

111.jpg

EVLİLİĞE NE KADAR YAKINSINIZ PEKİ? İmza atmak, yüzük takmak gibi belirli bir kalıba sokulmuş bir evlilikse uzak durmak isterim. Birlikte olduğunuz kişiyle evlisiniz zaten. Bana göre sevgiliniz eşinizdir, aşık olmanız yeterlidir.

110.jpg

AŞK KAVRAMINIZIN İÇİNİ NELER DOLDURUYOR O ZAMAN? Bütün hayatı paylaşmak… Tamamen açık olmak, doğal olmaktan yanayım. Birlikte olduğum kişiye hayranımdır.

109.jpg

KOLAY AŞIK OLAN BİRİ MİSİNİZDİR? Hayır, kolay aşık olan biri değilim.

108.jpg

KARŞILIKSIZ AŞK İÇİN NE SÖYLERSİNİZ? Çok zor bir şey, düşünemiyorum bile. Acı verir herhalde. Ama onu da keyifli hale getirebilirsiniz. Çok arabesk yaşamadığınız sürece onun da güzel hüzünleri, size öğrettikleri vardır mutlaka.

107.jpg

ZOR BİR KADIN MISINIZDIR? Buna benim cevap vermem zor! “Zor kadınsın” derler, mantıklı cevaplar almalı, ikna olmalıyım.

106.jpg

105.jpg

104.jpg

103.jpg

102.jpg

101.jpg