X
X

Hayat Şarkısı 50. Bölüm

18 Nisan 2017

Kız kardeşi Melisa’nın ölümünden Kerim’i sorumlu tutan Hazer Torunbaş, intikam almak için kollarını sıvar. Torunbaş ile Cevher Aileleri arasındaki husumet bir kez daha vuku bulmuştur. Torunbaş Ailesi, ilk adım olarak Cevher madenlerinin köy sularını kirlettiği haberini ortaya çıkarır. Zehirli sulardan ötürü bir kadın hayatını kaybetmiştir. Hazer, babasının yaptığı şeyi çok fazla bulsa da intikam almaları için ellerine iyi bir koz geçtiğini düşünür. Yaşanan ölüm, Cevher madenlerinin kapatılmasına sebebiyet verir. Ekonomik olarak büyük çöküntü yaşayan Cevher Ailesi, iflasın eşiğindedir.

Hazer’in intikam alma planlarını bilen Hülya, buna bir dur demek için operasyonlarına kaldığı yerden devam eder. Yine yardımına suç ortağı Mahir yetişir. Kılık değiştiren ikili, suların zehirlendiği köyde ipuçlarını takip ederek gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırlar. Kerim ise Hülya’nın kendisini tehlikeye atmasından rahatsızdır. Bu durum ikili arasındaki gerginliğin artmasına neden olsa da Hülya, Cevher Ailesi’ni kurtarmaya kararlıdır.

Öte yandan Bayram Cevher, karısı Süheyla’nın hasta olmadığını öğrenir. Her şeyin Hülya’nın bir oyunu olduğunu öğrenen Bayram, hesap sormak için Hülya’nın kapısını çalar. Karşılaştığı manzara onu oldukça şaşırtır. Zira Hülya, işi gücü bırakmış; yemek yapmaya çalışmaktadır. Başı mutfakla dertte olan Hülya, şeytanın bacağını kırabilmek için her yolu denemeye hazırdır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Melisa'nın ağabeyinin adı Hazar Torunbaş'tır

FRAGMANLAR