X
X

Hayat Şarkısı 52. Bölüm

3 Mayıs 2017

Ziya Torunbaş, kardeşi Mahsa ve Melisa'nın intikamını almak için Cevher Ailesi'ne savaş açar. İlk olarak Cevher Madenleri'nin köy sularını zehirlediği ve bir kadının da bu yüzden hayatını kaybettiği haberi yayılır. Cevher Ailesi, bu olayın şokunu yaşarlarken madenlerinin kapatılması, ekonomilerine büyük bir darbe olur. Zor günler geçiren aile, yaşadıkları evi satmak zorunda kalırlar. Herkes bir yana saçılırken, evi Ziya Torunbaş'ın aldığı haberi herkesi şok eder.

Hülya, ailesinin yaşadığı bu sıkıntılara bir dur demek ister. İpek'in, Hazer ve tüm planı gerçekleştiren adamın konuşmasına tanık olması ve videoya çekmesi olayların düğümünü çözer. Bu videoyu Hülya ve Mahir ile paylaşır. Hülya ile Mahir, yeniden kılık değiştirerek köye giderler. Bu kez olayı kökünden çözmek isteseler de hiçbir şey bekledikleri gibi sonuçlanmaz. İçine düştükleri tehlikeden kurtulmak için yeni bir plan yapmaları gerekir.

Öte yandan iflas haberi her yerde yankılanmaya başlar. Cevher Ailesi'nin yaşadığı bu buhranlı günler, aile içindeki çatışmalara da yol açar. Mahsa ile Bayram'ın yaşadığı ilişkiyi öğrenen Süheyla, ailesinin yeniden bir araya gelebilmesi için büyük bir fedakarlık yapar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hüseyin ile Melek evlenmişlerdir

FRAGMANLAR