X
X

Hayat Şarkısı 53. Bölüm

10 Mayıs 2017

Torunbaş Ailesi’nin intikam almak için gözünü karartması, başta Bayram Cevher olmak üzere tüm Cevher Ailesi’ni derinden sarsar. Yaşadıkları evi kaybeden Cevher Ailesi, ekonomik olarak güç duruma düşer. İpek’in çektiği video, tüm olayların aydınlanmasına sebep olur. Torunbaş Ailesi’nin her şeyin sorumlusu olduğunu kanıtlayan video, Mahir ile Hülya’yı harekete geçirir.

Hülya ile Mahir bir operasyonu daha başarıyla atlatmışken, ikili arasındaki gerilim zirve yapar. Hüseyin ise Ziya Torunbaş ile bir anlaşma yapar. Ellerindeki videonun her şeyi kanıtladığını söyleyen Hüseyin, nihayet Torunbaş sorunundan kurtulur. Evlerini geri almayı başaran Cevher Ailesi, eski günlerine geri dönmeye çalışırlar.

İpek’in videoyu vermesi ise kendi hayatını tehlikeye atar. Hülya ve Mahir’e güvenerek hareket eden İpek, videonun Torunbaş Ailesi tarafından bilindiğini öğrenir. Bu haber, Mahir ile aralarında büyük bir probleme dönüşür. Cevher Ailesi, eve dönüş mutluluğu yaşarken öğrendikleri haber herkesi şaşkınlığa uğratır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hüseyin ile Zeynep, kuzendirler

FRAGMANLAR